Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych jest działaniem, w którym wykorzystuje się wiele czynników wpływający na pozycję strony w wyszukiwarce. Można powiedzieć, że jest to sztuka umiejętnego wykorzystywania skomplikowanych mechanizmów rządzących na polu SEO.

Nie ma znaczenia, czy Twoja strona jest nowa, czy istnieje już od dłuższego czasu. Faktem jest, że wzrost pozycji strony w Google gwarantuje wzrost sprzedaży. Twoi potencjalni klienci szukają produktów wpisując do wyszukiwarki tzw. słowa kluczowe – słowa o treści najbardziej odpowiadającej szukanemu produktowi. Jeśli znajdą Twoją stronę masz szansę na sprzedaż.

Jak pomożemy Tobie osiągnąć sukces i zwiększyć sprzedaż?

Przeprowadzimy audyt strony. Google posiada algorytmy, które sprawdzają ogromną ilość czynników, oceniając czy strona jest jakościowa czy nie.
Przeanalizujemy parametry strony, sprawdzając, czy jest ona przyjazna dla użytkowników i wyszukiwarek. To jeden z kluczowych czynników mających wpływ na pozycjonowanie. Kolejnym kluczowym elementem jest treść strony, czyli to, czego dowiedzą się na Twojej stronie jej użytkownicy. Zawartość witryny powinna być unikalna, z dużą ilością treści i nasyceniem słów kluczowych. Kolejnym ważnym czynnikiem jest odpowiednie linkowanie na stronie. Ten czynnik zostanie poddany analizie w celu jego optymalizacji.
Odpowiednie parametry witryny są niezbędne aby rozpocząć pozycjonowanie strony osiągając dobre i trwałe efekty.

Dobierzemy frazy kluczowe. Wspólnie z Tobą ustalimy odpowiednie słowa na które chciałbyś pozycjonować swoją stronę www. Sprawdzimy ich skuteczność analizując ilość wyszukiwań miesięcznych, co pozwoli na dobranie najbardziej optymalnego zestawienia fraz aby zapewnić najlepsze wyniki i wzrosty sprzedaży.

Rozpoczniemy proces pozycjonowania. Po przeprowadzeniu podstawowych zabiegów rozpoczniemy proces pozycjonowania. Korzystamy z technik sprawdzonych i bezpiecznych dla Twojej strony internetowej. Efekty zwykle są widoczne po kilku tygodniach. Ponieważ pozycjonowanie jakie oferujemy jest z tzw. White SEO możesz mieć pewność, że efekty, które uzyskamy będą bardziej trwałe ale sam proces może być nieco dłuższy.

Raportowanie. Udostępnimy Ci system do monitorowania pozycji Twojej strony na pozycjonowanie frazy. Będziesz miał codzienny wgląd w statystyki przyrostu pozycji swojej strony www.

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Temat

Treść wiadomości